Header $articleheadline_he$ "ArticleHeadline" Detay Sayfa Header

 

 

     

 

 

 
2021-08-24

Detay Sayfa

Tüm Dosyaların Listesi

News Database Template Page Example

Fabrikatör'den Mektup 06 - Fabrikatör Nasıl Çalışıyor

24/2/2001 - 11:00 - Atinİlgili Bağlantı Yorumlar Bu Yazıyı Bir Tanıdığına Yolla Bu Yazıyı Yazdır  

      

Bu gün size Fabrikatör Perinçek, nasıl düzmece haber uyduruyor, hedef aldığı insanları nasıl karalıyor bir misal vereceğiz.

Yanda gördüğünüz bu resmi Doğu Perinçek, "Çiller Özel Örgütü" adlı kitabında yayınlamış. Düzmece kitapları okumaya pek vaktimiz olmadığından kendimiz görmedik. Bize mektup yollayan okuyucumuzun ifadesine göre kitabın 205'nci sayfasındaymış.

Perinçek'in iddiasına göre, resimde, Özer Çiller'in karşısında oturan kişi, ünlü uyuşturucu kaçakçısı Hüseyin Duman'mış...

Hatırlayacaksınız, Perinçek grubundan kaynaklanan bu tip haberler nedeniyle Almanya'da bir hakim, zamanın Başbakan Yardımcısı Çiller'i uyuşturucu kaçakçılığınla suçlamıştı.

Nereden bilsin Alman hakim, Türkiye'de Doğu Perinçek gibi başarılı bir "fabrikatör" olduğunu.

Resmin aslı ise aşağıda

En solda oturan Deniz Kuvvetleri eski komutanı Em.Oramiral Orhan Karabulut. Ortadaki Özer Çiller, sağ baştaki ise Aydın Doğan.

Özer Çiller'in karşısında oturanı mı merak ettiniz. O da Özer Bey'in yakın dostu olan mimar Esen Kale.

Özer Çiller ile mimar Esen Kale ve Aydın Doğan ile Em. Oramiral Orhan Karabulut, 1995 yılında Almanya'daki bir sağlık tesisinde bir araya gelmişler. Fotoğrafları da Doğan Medya Grubunun Avrupa'daki temsilcisi çekmiş.


Aynı akşam çekilen bu resimde de Aydın Doğan ve Esen Kale tavla oynuyorlar.


Bir kaç doğruya, binlerce yalan ekleyerek yalan haberler üreten "Fabrikatör Perinçek" ve grubu nasıl adice bir şekilde insanları lekeliyorlar, işte size delilleri ile bir örnek.
FastCounter

 

Hit Counter

  Anadolu Türk İnterneti

 

Güncelleştirme : 24.08.2021 - 15:50