Header $articleheadline_he$ "ArticleHeadline" Detay Sayfa Header

 

 

     

 

 

 
2021-08-24

Detay Sayfa

Tüm Dosyaların Listesi

News Database Template Page Example

Atin Dünyada "Çok İyi" Web'ler Arasında

11/9/2002 - 01:09 - AtinYorumlar Bu Yazıyı Bir Tanıdığına Yolla Bu Yazıyı Yazdır  

      

Anadolu Türk İnterneti Dünya klasmanında “çok iyiler” arasında...

Web sitelerini, ziyaretçi sayılarına göre izleyerek, dünya sıralamasında kaçıncı olduklarını gösteren Alexa isimli “reyting” kuruluşunun sıralamasına göre Anadolu Türk İnterneti “Atin”, dünya çapındaki “çok iyi” Web siteleri arasında bulunuyor.

“Ölçüm” alanında en ciddi ve güvenilir kuruluşlardan biri olan Alexa, bir sitenin görüntülenme - ziyaretçi sayısını, (sıralamasını) dünyadaki yaklaşık 20 milyonun üstündeki Web sitesi arasından tarayarak yapmaktadır.

Alexa sitenizin sıralamasını yaptığı gibi, “Sitenizi ziyaret edenlerin başka hangi siteleri ziyaret ettiğini”, “Sitenize bağlantı verenlerin kimler olduğunu” da vermektedir. Ayrıca başkaları Alexa’nın sayfasından sizin sitenizle ilgili görüşlerini belirtebiliyorlar.

Alexa’nın tasnifine göre dünya çapındaki klasmanda ilk üç sırayı Yahoo (1), MSN.com (2) ve Daum.net (3) almaktadır.

Anadolu Türk İnterneti, 10 Eylül 2002 tarihinde Alexa vasıtası ile, içinde büyük basın organlarımızın da bulunduğu belli başlı 74 Türk “elektronik yayını” incelenmiş ve alınan neticelere göre Türkiye çapında bir sıralama yapmıştır.

Bu tasnifte, bir kişinin emeği ile yayınlanan sizin siteniz Anadolu Türk İnterneti (Atin), dünya çapındaki "çok iyiler" arasında olduğu gibi, Türkiye çapında da 35'nci sırayı almıştır.


Yayına başladığı tarihten beri okuyucularının büyük ilgisini ve desteğini kazanan Anadolu Türk İnterneti, sevgili okuyucularına en içten temenniler ile sonsuz teşekkürlerini sunar.

Türk Elektronik Yayınlarının Sıralaması
FastCounter

 

Hit Counter

  Anadolu Türk İnterneti

 

Güncelleştirme : 24.08.2021 - 15:50