Header $articleheadline_he$ "ArticleHeadline" Detay Sayfa Header

 

 

     

 

 

 
2013-05-11

Detay Sayfa

Tüm Dosyaların Listesi

News Database Template Page Example

Fabrikatör'den Mektup 06 - Fabrikatör Nasil Çalisiyor

24/2/2001 - 11:00 - Atinİlgili Bağlantı Yorumlar Bu Yazıyı Bir Tanıdığına Yolla Bu Yazıyı Yazdır  

      

Bu gün size Fabrikatör Perinçek, nasil düzmece haber uyduruyor, hedef aldigi insanlari nasil karaliyor bir misal verecegiz.

Yanda gördügünüz bu resmi Dogu Perinçek, "Çiller Özel Örgütü" adli kitabinda yayinlamis. Düzmece kitaplari okumaya pek vaktimiz olmadigindan kendimiz görmedik. Bize mektup yollayan okuyucumuzun ifadesine göre kitabin 205'nci sayfasindaymis.

Perinçek'in iddiasina göre, resimde, Özer Çiller'in karsisinda oturan kisi, ünlü uyusturucu kaçakçisi Hüseyin Duman'mis...

Hatirlayacaksiniz, Perinçek grubundan kaynaklanan bu tip haberler nedeniyle Almanya'da bir hakim, zamanin Basbakan Yardimcisi Çiller'i uyusturucu kaçakçiliginla suçlamisti.

Nereden bilsin Alman hakim, Türkiye'de Dogu Perinçek gibi basarili bir "fabrikatör" oldugunu.

Resmin asli ise asagida

En solda oturan Deniz Kuvvetleri eski komutani Em.Oramiral Orhan Karabulut. Ortadaki Özer Çiller, sag bastaki ise Aydin Dogan.

Özer Çiller'in karsisinda oturani mi merak ettiniz. O da Özer Bey'in yakin dostu olan mimar Esen Kale.

Özer Çiller ile mimar Esen Kale ve Aydin Dogan ile Em. Oramiral Orhan Karabulut, 1995 yilinda Almanya'daki bir saglik tesisinde bir araya gelmisler. Fotograflari da Dogan Medya Grubunun Avrupa'daki temsilcisi çekmis.


Ayni aksam çekilen bu resimde de Aydin Dogan ve Esen Kale tavla oynuyorlar.


Bir kaç dogruya, binlerce yalan ekleyerek yalan haberler üreten "Fabrikatör Perinçek" ve grubu nasil adice bir sekilde insanlari lekeliyorlar, iste size delilleri ile bir örnek.
FastCounter

 

Hit Counter

  Anadolu Türk İnterneti

 

Güncelleştirme : 2013-05-11